• Заняття в басейні проводяться в різних формах: індивідуальна, парна (спліт), групова.

Аква програми

Індивідуальні та групові заняття з плавання    

Це програми із спеціально розробленого комплексу вправ (рухів голови і корпусу, гребків рук і ніг)

та дихання,спрямовані на технічно правильне навчання та вдосконалення техніки плавання для дітей та дорослих.

Тривалість 45 хв.

Аквафітнес

 

Програма для середнього рівня підготовки.

Заняття призначене для тренування м'язів ніг, пресу і верхнього плечового поясу.                           Використовується різноманітне аква обладнання.

Тривалість 45 хв.

Аквамалюк

Система занять для дітей віком від 3 місяців до 3 років. Призначена для навчання малюків основ плавання та пірнання.

Сприяє зміцненню імунітету та загального самопочуття. Рекомендовано спеціалістами за відсутності явних протипоказань.

Тривалість від 10 хв.

Гідрокінезо-терапія

(водна реабілітація)

Високоефективний метод водних процедур , що дозволяє суттєво покращити результати основного лікування пацієнтів, що страждають від захворювань

опорно-рухового апарату, ДЦП,ускладнень посттравматичного характеру, тощо.

 
 
 

Додаткова інформація за тел. 095 587 99 33, 096 587 99 33.

Гідрокінезіотерапія ( реабілітація у воді)

 

В унікальному басейні спортивно-оздоровчого комплексу «Акваторія» практично з моменту відкриття закладу проводять реабілітаційні заняття для дітей, хворих на ДЦП, аутизм, синдром Дауна, а також — для дорослих, у яких через важкі недуги атрофуються м’язи, які пережили переломи кінцівок чи навіть інсульт. Вода, за температурою наближена до температури людського тіла, помножена на досвід та вміння реабілітологів, уже після курсу занять дають відчутний результат.

Довідка. Гідрокінезотерапія — це засіб фізичної реабілітації, який полягає у виконанні  фізичної терапії (спеціальних фізичних вправ) у водному середовищі (басейни чи природні водойми). Особливістю гідрокінезотерапії є поєднання виконання фізичних вправ в умовах антигравітаційного середовища, хімічного та температурного фактора води з лікувальною і профілактичною метою.


В малому басейні спортивно-оздоровчого комплексу «Акваторія» практично з моменту відкриття закладу проводять реабілітацію для дітей, хворих з ДЦП, синдромом Дауна, аутизмом на іншими важкими захворюваннями. Унікальність басейну полягає у температурі води: вона наближена до температури людського тіла, що сприяє розслабленню м’язів, а відтак — поліпшує результат від занять. 

Фізичні вправи у воді показані людям із захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату, при порушеннях постави, контрактурах, атрофіях м’язів, порушенні обміну речовин, захворюваннях серцево-судинної системи, органів дихання, а також при захворюваннях внутрішніх органів, судинній патології, порушенні обміну речовин, захворюваннях нервової системи. Реабілітаційні заняття у воді для осіб з ураженнями центральної нервової системи необхідні для відновлення як цілого організму, так і для тренування навиків самообслуговування та незалежного способу життя, — розповідає тренер-реабілітолог Андрій Тимків.


Завдання гідрокінезотерапії:

— розвантаження хребта;

— профілактика атрофії паретичних м’язів;

— збільшення м’язевої сили робочих м’язів;

— включення у роботу тих груп м’язів, які не спроможні працювати на суші, поліпшення координації рухів;

— поліпшення респіраторних функцій;

— зменшення та профілактика виникнення контрактур;

— вдосконалення навичок самообслуговування;
загартування організму;

— позитивний психоемоційний вплив.


Реабілітаційні заняття відбуваються індивідуально із реабілітологом. За словами Андрія Тимківа, краще, коли реабілітаційні заняття відбуваються курсами.


Реабілітація — процес безперервний, з обумовленими інтервалами. Тільки якщо дотримуватися цього правила, можна досягти результату. Якщо ж людина сьогодні — прийшла, а завтра — пропустила заняття, то ефект знижується у рази, — каже реабілітолог.


В «Акваторії» нині працюють реабілітологи —

Ігор Черниш  (реабілітація у воді для дорослих та дітей),

Артур Жовнірович (реабілітація у воді для малюків),

Сергій Романович ( реабілітація для дітей до 1 року,реабілітація у воді для дітей та дорослих),

Данило Яворський (гідрокінезіотерапія дітей від 6 років, фізична терапія, ерготерапія).

Усі реабілітологи зі спеціальною освітою, які пройшли курси навчання у київських спортивно-оздоровчих комплексах та при спеціалізованих асоціаціях.


Андрій Тимків відзначає, що серед відвідувачів «Акваторії» — не тільки діти із різними важкими захворюваннями: все частіше за реабілітацією звертаються молоді люди і дорослі чоловіки.


У воді м’язи розслабляються і людина може виконати такі рухи, які без води їй взагалі не даються, — пояснює тренер.


Він розповідає про випадок, коли до закладу звернувся молодий чоловік із складною травмою коліна. І, якщо на початку занять колінний суглоб лише ледь згинався, то вже після курсу терапії рухомість суглобу поліпшилася у рази.


 В «Акваторії» застосовують індивідуальний підхід у кожному окремому випадку.