ПРАЦЮЄМО ЩОДЕННО

В “Акваторії” відкрили сучасний тренажерний зал

           У новому залі встановлено понад 30 тренажерів, які підійдуть людям різної вікової категорії та статі. Велика кардіозона, велотренажери, гантельний ряд та інше сучасне обладнання допоможуть позбутися деяких проблем зі здоров’ям, та поліпшити фізичну форму, пишуть ”Вікна”.
           У тренажерному залі вже працює чотири кваліфіковані тренери, які мають вагомі досягнення у спорті та досвід, яким готові ділитися з гостями “Акваторії”.
Як зазначив співзасновник комплексу В’ячеслав Кредісов, відкриття тренажерного залу обійшлося приблизно у три мільйони гривень. Утім, це інвестиція у майбутнє, у пропаганду здорового способу життя.

— В Америці у спортзали ходить приблизно 40-45% людей, у Європі — 30-35%, тоді як в Україні — 2-3%. Ця культура у нас тільки формується, тому хочеться, щоб спортивно-оздоровчий комплекс “Акваторія” став справді клубом, до якого можна прийти усією сім’єю і кожному знайти заняття до душі, — акцентував він.
          Загалом аналогів тренажерній залі, яку відкрили у Калуші, не знайти на теренах Прикарпаття. Тому її використовуватимуть і для звичайних тренувань, і для проведення занять під керівництвом відомих спортсменів, і, ймовірно, для організації деяких видів змагань.

         Співвласниця “Акваторії” Ірина Кілко акцентувала, що орієнтовно раз на місяць до Калуша приїжджатимуть відомі спортсмени, під керівництвом яких можна буде потренуватися.

В спортивно-оздоровчому клубі "Акваторія"  запрацював сучасний тренажерний зал. 


В самому центрі міста Калуша на Вас чекає 3000 кв.м спорту, задоволення і комфорту.Досвідчені, кваліфіковані тренери та професійні найсучасніші тренажери від вітчизняного виробника INTER ATLETIKA, які використовуються в ТВ проекті "Зважені та щасливі",  створять для вас найкомфортніші умови для занять спортом. 


Деталі за телефоном: 0955879933, 0965879933

Що означає " якісне тренування в тренажерному залі"?

У кожного буде своя відповідь, але  всі погодяться з тим, що якісний і кількісний підбір самих тренажерів - це половина успіху.

Запрошуємо всіх зацікавлених на віртуальну екскурсію  нашим тренажерним залом.  Вашій увазі: тренажери для спини , тренажери для ніг, тренажери для грудних м"язів, а  дівчат безумовно зацікавлять тренажери для м"язів живота та тренажери для рук. Для початківців чи тих, хто добре знає, що робить, ми придбали багатофункціональні тренажери. Особливою нашою гордістю та родзинкою тренажерної зали стовідсотково є кардіозона  - три бігові доріжки, два орбітреки, степер, горизонтальний та вертикальний велосипед і.... для всіх, хто " в темі" - гребний тренажер. Всі тренажери від сучасного вітчизняного виробника InterAtletika з однієї з найуспішніших лінійок XlineR, що використовується в ТВ проекті «Зважені та щасливі». Варто зазначити, що обладнання з цієї лінійки тренажерів експортується в 35 країн світу.

 Спортивні гурмани,  ми працюємо для вас. До зустрічі в "Акваторії".