Новини

повернутись до усіх новин
2020-03-11

Проект «Акваторія» - зразковий спортивно-оздоровчий комплекс у місті Калуш

Проект «Акваторія» - зразковий спортивно-оздоровчий комплекс у місті Калуш

Проект «Акваторія» в місті Калуш

Засновник комплексу В’ячеслав Кредісов зазначив, що для того, щоб діти відвідували спортивні секції необхідно постаратися над самопрезентацією спортивного комплексу. Старі ремонти та застаріле приладдя давно нікого не приваблюють. Саме з обгортки починається знайомство з будь-якою секцією.

Сучасний дизайн приміщення, надання знарядь для плавання, зручні роздягальні – все це створює комфорт для занять спортом. Також дуже важливо, щоб спортивний комплекс орієнтувався на широку аудиторію. «Акваторія» налічує два басейни: великий із зоною для стрибків – для дорослих, та менший з глибшою та мілкішою зоною – для дітей. Дітям надається можливість користуватися двома окремими роздягальнями, котрі облаштовані під усі потреби. Також їм надається інвентар.

В «Акваторії» дійсно може відпочивати вся сім’я, так як у комплексі наявні: різні види саун, соляна кімната, фітнес-зали для занять з фітнесу, йоги, хореографії, сучасний тренажерний зал з кардіозоною. Усе облаштовано за найновішими стандартами.

Тренери та реабілітологи (працівники спортивного комплексу) допоможуть розібратися новачкам з усіма питаннями, що стосуються тренувань і також розроблять індивідуальну програму для кожного. Серед працівників «Акваторії» є дипломант конкурсу «Вчитель року», три майстра спорту, чотири тренери вищої категорії, призери різних конкурсів, суддя міжнародного конкурсу із східних танців. Вони якнайкраще розуміють, наскільки важливий індивідуальний підхід до кожного.

Молоді спеціалісти також сприяють популяризації здорового способу життя, а діти активно переймають таку тенденцію.

Секрет успіху «Акваторії» від інвестора В’ячеслава Кредісова

  «Оскільки ми турбуємося про питання позашкільної освіти дітей, за умовами договору ми надаємо безкоштовні уроки плавання для дітей із шкіл міста Калуш. Організовуються заняття для учнів третіх-шостих класів шкіл міста. Загалом це 54 класи, приблизно 1350 учнів з першої, другої, третьої, восьмої, дев’ятої, одинадцятої шкіл та Калуської гімназії.  

У 2016 та 2017 роках 28 учнів із чотирьох класів спецшколи було проведено уроки плавання і також безкоштовно. Також на базі комплексу займаються кілька членів Українського товариства сліпих.

Дякуючи ініціативі священника Миколи Крушеца, наш комплекс впродовж двох років співпрацює з благодійною міжнародною організацію «Карітас» та комунальним закладом «Добродія Калуська». Завдяки нашій співпраці було організовано оздоровче плавання з тренерами-реабілтологами для дітей з обмеженими можливостями.

Поза іншим, з року в рік у серпні до нас приїжджають діти – вихованці літнього табору «Канікули з Богом», які за символічну плату мають змогу оздоровитися на базі нашого комплексу.

Ми створили знижки для ветеранів із зони АТО та їхніх родин. Пільги сягають 50%.»

Дружина засновника «Акваторії» розповідає: «У 2016 році було проведено благодійну акцію «Зима іде – свята веде». Ми запросили дітей з малозабезпечених сімей подивитися виставу від Франківського лялькового театру та зустрітися із Святим Миколаєм. Пізніше дітям була влаштована фотосесія та кожен отримав подарунок. 250 дітей було залучено до цієї акції.

У 2017 році до Дня святого Миколая було організовано святкове вільне плавання для дітей з обмеженими можливостями та їхніх родин. Вони також були запрошені до фотосесії та отримали подарунки від розпорядника свята.»

У 2018 році до Дня інваліда разом з ГО «Здорове Прикарпаття» було організовано благодійний захід у вигляді оздоровчого плавання для учнів спецшколи-інтернату №2, міста Калуша для дітей з вадами слуху.

«Акваторія» стала практичною базою для студентів Прикарпатського університету, котрі навчаються на керунках «фізичне виховання» та «реабілітація». Вони мають змогу пройти тут повну практику та перейняти досвід від професіоналів своєї справи.

Влітку в «Акваторію» приїжджають спортсмени та команди з усієї області, так як вона стала чудовою базою для тренувань. А також тут займаються делегації з Румунії та Польщі, корі іноді відвідують місто Калуш. Їхні заняття є безкоштовними упродовж усього побуту.

 Щодо офіційних податків, зборів та виконання умов договору оренди, то нагадуємо:

- щомісячно у Фонд комунальної власності міста від «Акваторії» надходить 20-22 тис. гривень орендної плати, відповідно до умов договору. 

- щоквартально на рахунок Калуської ЗОШ №3 «Акваторія» сплачує земельний податок у розмірі 2786 гривень. Заборгованості за цими статтями немає. Було влаштовано благоустрій території: паркан, безпечний перехід між сусідніми будинками, бруківка.

У 2018 році колектив «Акваторії» здобув звання «Гордість міста» в рамках проекту «Інспектор міста» від каналу «1+1». 

«Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, адже розвиток наших дітей – це інвестиція в щасливе майбутнє нашої країни.» - підсумовує В’ячеслав Кредісов.

 

Джерело: Сайт 0312 Ua ( Сайт міста Ужгорода)