Новини

повернутись до усіх новин
2018-07-10

Акваторія розшукувала загублені скарби піратів.Скриню з золотими монетами вдалося віднайти!

Акваторія розшукувала загублені скарби піратів.Скриню з золотими монетами вдалося віднайти!

1 червня 2018 року Акваторія підготувала дитяче святкове дійство "У пошуках скарбів піратів". Усі дітки-учасники свята за допомогою аквагриму та костюмів перетворились на справжнісіньких піратів. Разом із ведучими дітки подорожували уявними країнами,виконували цікаві завдання, а також, в ігровій формі,демонстрували свої пізнання про моря,океани та материки.Згодом,учасники тематичної вечірки з радістю відгадували конкурсні загадки, і кожна правильна відповідь робила їх на крок ближчими до скрині з золотими монетами піратів.

Маленькі герої свята фантазували та уявляли себе піратами на кораблі серед морських хвиль чи першовідкривачами незвіданих земель. А бульбашкове шоу подарувало особливу магію для всіх присутніх.

І, все таки, своїми стараннями дітки змогли віднайти скриню з золотими монетами-піастрами, і коже присутній отримав солодкі шоколадні монети.

А на додачу, Акваторія розіграла подарункові сертифікати на відвідування басейну для усієї сім'ї та знижки на дитячі літні канікули "Акваторчик".

І на згадку про святкову костюмовану вечірку  кожен отримав пам'ятне фото.