Аквафітнес – система занять за методикою вправ у воді для зменшення ваги, що передбачає розучування та вдосконалення техніки виконання основних базових елементів класичної аеробіки у простих комбінаціях. Заняття також призначені для тренування м’язів ніг, пресу, верхнього плечового поясу. Передбачено використання професійного інвентарю.

Індивідуальні заняття із плавання - це спеціально розроблений комплекс вправ ( рухів голови і корпусу, гребків рук і ніг) та дихання,спрямований на технічно правильне навчання та вдосконалення техніки плавання для дорослих.

Гідрокінезотерапія – високоефективний метод водної реабілітації, що дозволяє суттєво покращити результати основного лікування пацієнтів, що страждають від захворювань опорно – рухового апарату, ДЦП, ускладнень посттравматичного відновлення.

Обов’язкова умова: попередня консультація тренера – реабілітолога з лікуючим спеціалістом, ознайомлення з анамнезом 

Тренажерний зал. Досвідчені, кваліфіковані тренери та професійні найсучасніші тренажери від вітчизняного виробника Inter Atletika:

Тренажери на всі групи мязів;

Багатофункціональні тренажери;

Кардіозона (бігові доріжки, орбітреки, степи, горизонтальний та вертикальний велосипеди та гребний тренажер)

Фітнес програмиособливий вид аеробіки та система індивідуальних тренувань спрямовані головним чином на розвиток витривалості, гнучкості та координації тіла. Рекомендовано для жінок та чоловіків, які бажають швидко позбутися зайвих кілограмів, отримати красиве тіло, гарне самопочуття та хороший настрій. Комплекс вправ для роботи з власним тілом та додатковим спорядженням.