Аквамалюк – система занять для дітей віком від 3 місяців до 3 років.

Призначена для навчання малюків основ плавання та пірнання. Сприяє зміцненню імунітету та загального самопочуття, складає основу раннього загартовування. Рекомендовано спеціалістами за відсутності явних протипоказань.

Тривалість заняття: від 15хв (на старті) до 45 хв.

Індивідуальні заняття із плавання - це спеціально розроблений комплекс вправ ( рухів голови і корпусу, гребків рук і ніг) та дихання,спрямований на технічно правильне навчання та вдосконалення техніки плавання для дітей. Для дітей від 3-х років.

Тривалість до 45 хв.

Групові заняття із плавання - це спеціально розроблена групова програма навчання та вдосконалення техніки плавання для дітей. У пакет входить 8 відвідувань- заняття відбуваються 2 рази на тиждень.

Група формується із дітей-однолітків. Для дітей від 6-ти років.

Тривалість до 45 хв.

Гідрокінезотерапія – високоефективний метод водної реабілітації, що дозволяє суттєво покращити результати основного лікування пацієнтів, що страждають від захворювань опорно – рухового апарату, ДЦП, ускладнень посттравматичного відновлення.

Обов’язкова умова: попередня консультація тренера – реабілітолога з лікуючим спеціалістом, ознайомлення з анамнезом.

Для дітей від 3-х місяців.

Адаптовані фітнес-заняття для дітей та підлітків– система фітнес-занять, які спеціально розроблені та адаптовані для молодого організму, що розвивається. Особливістю дитячих фітнес занять є помірні навантаження та виконання полегшених програм, спрямованих на здоровий розвиток дитини,підтримання тіла у тонусі, та профілактику зайвої ваги.

Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до традицій українського козацтва.