Партнери

Клуб здорових задоволень «5 елемент» об’єднує успішних, енергійних, впевнених у собі людей певного кола і особливого статусу. Людей, які по-справжньому цінують здоров’я і час. Людей, вимогливих до якості життя. Людей, які правдиво дорожать сім’єю.

«5 елемент» відповідає актуальним викликам успішного, прагматичного, вимогливого жителя сучасної європейської столиці. Клуб здорових задоволень - це сучасний комплекс, який акумулює в собі фітнес, здорове харчування, лікувально-косметологічні процедури, розумну турботу про дітей, сімейний відпочинок, комфортне коло спілкування та професійне обслуговування.

Фітнес-центр GYMMAXX

Фітнес-центр GYMMAXX - це новий, елітний, спортивно-оздоровчий комплекс для всієї родини. Де ви можете відпочивати і займатися спортом з рідними і друзями .

Спорткомплекс "Планета Спорт"

Спорткомплекс "Планета Спорт" на Позняках це - два плавальних басейни, чотири критих тенісних корта, батутний комплекс, тренажерний зал, два фітнес зали, кардіо зал і спорт-бар.Це один з небагатьох комплексів, який має 25-ти метровий басейн. Температура води, 27,5-28 градусів, басейну найбільш сприятлива як для занять аквааеробікою і спортивним плаванням, так і для спокійного плавання. Також, в басейні проводяться вступні заняття з навчання дайвінгу. Глибина Дитячого басейну від 0,8 м до 1,2 м., Температура 32 градуси, найбільш прийнятна для дитячих тренувань. Він призначений для проведення персональних тренувань з дітьми починаючи з грудного віку.Тренажерний зал обладнаний новими професійними тренажерами "Інтер Атлетика" в бізнес виконанні. Тут Ви зможете провести своє тренування розумно, різноманітно і правильно. Завжди присутній черговий тренер, але якщо Вам потрібен індивідуальний підхід, ми запропонуємо персонального тренера. Ви можете тренуватися одночасно декількома групами, сім'єю, колегами по роботі або індивідуально. Також проводиться інструктаж і тренінг серед дітей та підлітків. Крім того, в нашому кардіо-залі Ви зможете відмінно розім'ятися, розігрітися і потренуватися.
Якщо ви вирішили відвідати тренажерний зал тоді вам сюди.

Просторий зал для занять аеробікою пропонує широкий вибір класів та занять різних напрямків.
Приємним завершенням Ваших тренувань може стати відвідування спорт-бару.

Червона Валіза

Досить мріяти - пора відпочивати!!!

www.redbag.com.ua

tours-tickets.com.ua

Екскурсійні тури по Європі, відпочинок в екзотичних країнах, пляжні тури в Туреччину, Єгипет, Ізраїль Болгарію, Грецію, ОАЕ, Таїланд, Шрі-Ланку, Домінікану, паломницькі тури та інш. 

Офіційна сторінка сайту www.vikna.if.ua. 

Впусти у свої вікна новини від "Вікон"!

Компанія «Павлів & К°»

Організовуємо сплави по Дністру, походи в гори, корпоративи, приватні заходи, дні народження на природі. Озвучимо ваш захід найкращим звуком.

Замовити захід Ви можете за телефонами:

(067) 689-72-43
(050) 950-05-32

Прокат туристичного спорядження:

(068) 544-03-85
(050) 717-86-47

Ми зберігаємо усе найцінніше від природи, щоб створити

для Вас натуральний та якісний продукт.

«Нічого зайвого – лише натуральні компоненти» - ці слова

найкраще характеризують перші українські соки прямого

віджиму торгової марки  Galicia.

"КОРНЕКС"  - торгова марка, виробництва ТОВ «БМБ Бленд»,

яка підтримує традиції випікання хліба.