“Радість виховання дітей”.

Оголошується набір в групу на курс занять відомого психолога та лінгвіста Лайми Корчинської, сертифікованого тренера програми “Радість виховання дітей”.

Програма курсу включає в себе 5 занять, що проходитимуть раз на тиждень (неділя).
Кожне заняття - це окрема тема у вигляді теоретичної та практичної частин.
Всі учасники для зручності фіксації матеріалів курсу отримують “робочий зошит”.
Початок занять 29 жовтня.

*При попередній реєстрації до 20 жовтня діє знижка на оплату курсу - 10%.
Контактна особа: 0950432490 - Богдана,
                              0501001707 - Тетяна.
 

Перша тема нового сезону “Пізнай своє тіло”


Як визначити стан свого організму?
Якщо розглядати власний організм як складний механізм , то очевидним є , що кожна його деталь та система мають “термін придатності” такий собі запас міцності. Деталі зношуються - механізм виходить з ладу. Ремонт обходиться завжди дорожче, ніж профілактика.
Завдання нас, як дбайливих господарів цього “механізму”, завчасу визначити місця можливих потенційних проблем, оприділити рівень зношеності, десь попередити, десь підлатати, а десь і замінити “зношені” деталі, щоб весь організм не вийшов з ладу раніше визначеного терміну придатності. Бо ж напевно ніхто з нас не хоче виглядати старше свого реального біологічного віку.
Постає логічне питання: ” Де знайти таку СТО?”, “ Чим скористатися для визначення стану свого організму?” “Як переконатися , що твій фізіологічний вік відповідає біологічному?”
Як не дивно, але такий аналізатор існує і що найдивніше - місця займає не більше , ніж звичайні ваги, що є майже у кожній сучасній квартирі.
“Аналізатор маси тіла” - назва чудо техніки.

Даний прилад обчислює відсоток жирової маси, води в тілі, а також кісткову і м'язову масу методом аналізу біоелектричного опору тіла. Аналізатор вимірює склад тіла, посилаючи слабкі електричні сигнали. Отримані в результаті такого дослідження дані дають можливість створити індивідуальну програму , що включає в себе посильні фізичні навантаження та рекомендації з дієтології харчування. Дана програма спрямована на активну корекцію показників, що виходять за межі норми, що у свою чергу сприяє покращенню загального фізіологічного стану та самочуття.

Привіт Вам, шанувальниці "Території жінки".

Завершилася пора відпусток та літніх канікул. Ми , майже як телеканал , повертаємося до ефірної діяльності та нашого спілкування.
Отже, вітаю всіх з початком нового сезону!!!!
Пропоную для початку маленьке нововведення: хочу запросити Вас стати активними учасниками нашого клубу і долучитися до формування тематики наших зустрічей.
Пишіть в коментарях та просто на сторінці свої побажання та потреби: які проблеми потребують нашого обговорення, яких спеціалістів Ви б хотіли бачити у нас в клубі, який формат проведення наших зустрічей Вам ближче.
Включаємося в активну діяльність.

Чекаю з нетерпінням Ваших пропозицій.
З любов'ю, Ваш Жіночий клуб!!!

“Ми те, що ми їмо”


    

Чергова приємна зустріч на "Територіі жінки" підійшла до завершення. Скажу чесно- google це ще не все. Досвід та практика ось реальна основа знань.

Дякуємо щиро пані Тетяні за проведений семінар.

Було пізнавально і корисно.


Відкриття клубу "ТЕРИТОРІЯ ЖІНКИ".

Перша зустріч , присвячена Дню всіх закоханих , відбулася 12 лютого об 11.00 в спортивно- оздоровчому комплексі "Акваторія".

На першій зустрічі, учасниці відвідали семінар "Дев'ять пелюсток жіночого щастя" від мега популярного спікера Вікторії Гаврилюк, поговорили про своє, жіноче, за філіжанкою смачної кави, ознайомилися з новинками зі світу косметології, спробували те, чого ще не пробували і просто цікаво провели вечір.

Щиро дякуємо спікеру за проведений семінар, а учасницям за участь.

Наступна зустріч відбудеться 05 березня 2017 року.