• Заняття в басейні проводяться в різних формах: індивідуальна, парна (спліт), групова.

Аква програми

Аквафітнес  (новачок)     

Програма для початківців. Заняття призначене для розучування і  вдосконалення техніки виконання основних базових елементів класичної аквааеробіки в простих комбінаціях. Тривалість 45 хв.

Аквафітнес

 

Програма для середнього рівня підготовки. Заняття призначене для тренування м'язів ніг, пресу і верхнього плечового поясу. Використовується різноманітне аква обладнання. Тривалість 45 хв.

Аквамама

Заняття для вагітних жінок. Призначене для покращення загального самопочуття, підняття тонусу, зміцнення м'язів спини. Тривалість 45 хв.

Аквамалюк

Система занять для дітей віком від 6 місяців до 2 років. Призначена для навчання малюків основ плавання та пірнання. Сприяє зміцненню імунітету та загального самопочуття. Рекомендовано спеціалістами за відсутності явних протипоказань.

Гідрокінезо-терапія

(водна реабілітація)

Високоефективний метод водних процедур , що дозволяє суттєво покращити результати основного лікування пацієнтів, що страждають від захворювань опорно-рухового апарату, ДЦП, ускладнень посттравматичного

Інструктори аква програм. Персональні тренери:

 
 

 
 

Додаткова інформація за тел. 095 587 9933, 096 587 9933.

Ми розпочали набір у групу "Аквамама".

Унікальний курс, створений для майбутніх мам та їх партнерів. Він присвячений зануренню у тему підготовки до пологів. Складається  з теоритичних та практичних блоків, на яких учасники ознайомлюються з темами: типи дихання, прийоми знеболення,гімнастика для вагітних. Ці заняття проводяться у фітнес залах. Окремо пропонуються заняття з курсу "Аквамама", що проводяться в басейні і призначені для покращення загального самопочуття, підняття тонусу, зміцнення м'язів спини. Тривалість одного заняття -  45 хв. Обов'язковою є попередня консультація у лікаря-гінеколога.

Інформація за телефоном: 066- 650-03-70