Аквамалюк

Ви хочете, щоб ваш малюк із задоволенням плавав та пірнав? Прагнете загартувати організм своєї дитини? Дбаєте про зміцнення дитячого імунітету?
Тоді вам до нас.

Спортивно – оздоровчий комплекс «Акваторія» пропонує послугу «Аквамалюк». У нас для цього є окремий дитячий басейн 6м на 12м, в якому створені оптимально – комфортні умови водного та температурного режимів, вода - 32 °, повітря - 33°, є необхідний для повноцінного заняття інвентар, окремі для хлопчиків та дівчаток дитячі роздягалки оснащені пеленальними столиками та дитячими кріслами, робота тренера організовується, виходячи з принципів орієнтації на індивідуальні запити клієнта.

Всі тренери, що працюють на даному напрямку пройшли сертифіковане навчання в найкращих спортивних клубах Києва, а саме: «5 елемент», «Планета Sport», «Gymmaxx».

Як показує практика, долучати дитину до занять в басейні можна з 6 місяців. Справа в тому, що впродовж вагітності мами, основним середовищем існування дитини є вода. Для новонародженого це - рідна стихія. Він звик до водного середовища і не боїться його. На підсвідомому рівні діти такого віку володіють певним набором плавальних рухів , у них інстинктивно закривається ротик при пірнанні, а в носоглотці утворюється повітряний корок, який не допускає попадання води всередину дихальних шляхів. Тому скористайтеся безумовними рефлексами новонародженого і відвідайте зі своєю дитиною пробні індивідуальні заняття у наших спеціалістів, які виконуючи певний комплекс вправ, навчать вашу дитину не просто не боятися води, а правильно плавати, пірнати та як не дивно, відпочивати на воді. Окрім цього, ранні заняття з плавання - запорука того, що в майбутньому імунітет вашої дитини буде міцним, а організм загартованим .

 

Використайте свій шанс зробити воду другом для своєї дитини.
До зустрічі в "Акваторії"!!

Деталі за телефонами: 0505761634 (Марія Василина – тренер)

                                        0661735288 ( Анна Картушова - тренер)