Запис за телефоном  (095) 587 99 33      

Послуги-процедури, що надаються лікарем дерматологом-косметологом І категорії

Васьків Наталею Любомирівною 

            

 ► Консультація лікаря дерматолога-косметолога

     (огляд-консультація з призначенням лікування та оцінювання даних обстеження)

► Індивідуальний підбір серії косметичних засобів допомоги в догляді за обличчям 

Комплексна чистка обличчя:

   механічна 

   ультразвукова

   комбінована

Поверхневі пілінги різної інтенсивності:

   мигдальний пілінг

   мигдальний пілінг обличчя, шиї та декольте 

   гліколевий пілінг обличчя

► Лікувальні альгінатні маски               

 (антивікова, антикуперозна, ліфтингова, відбілююча, зволожуюча, з золотою олійкою Аргани, з ефектом ботоксу та інші)

Масаж обличчя та шиї :

    (класичний,заспокійливий з кришталевими кульками краси)

Апаратна косметологія :

   алмазна мікродермобразія (мікрошліфування шкіри)

    ультразвуковий пілінг обличчя

   ультразвукова терапія з гіалуроовою кислотою

Лікувальні процедури по догляду за проблемною шкірою 

► Процедури естетичної косметології

►Нехірургічна підтяжка шкіри

► Антикуперозна процедура

► Санвіта ліфтинг

► Кремоподібні маски

Наші новинки 

Мезотерапія обличчя

       Мезотерапія відноситься до типу мікроін’єкційної косметології. Метод, при якому вводяться малі дози препаратів у поверхневі та серединні шари шкіри.
      Така методика дозволяє при мінімумі зусиль проявляти максимальні результати. Незначна глибина ін’єкцій дозволяє косметологу проводити процедуру практично безболісно. Мікроскопічними дозами в шкіру вводяться спеціальні коктейлі (набір різних препаратів та вітамінів) підібрані лікарем відповідно до проблематики пацієнта.
     Перший, найбільш помітний ефект мезотерапії – це ефект «свіжого» обличчя, що сяє здоров’ям. Інший, це «мезоліфт» — підвищення пружності шкіри та незначний ліфтинг. А декілька процедур здатні радикально та надовго покращити стан та зовнішній вигляд шкіри.

Біореавілітазація

       Біоревіталізація — це природний спосіб омолодження шкіри на клітинному рівні, який дає змогу сповільнити процеси старіння. Цей метод  надзвичайно популярний у всьому світі.

     Результати після біоревіталізації можна порівняти з результатами отриманими після   пластичної операції, проте ця процедура не залишає рубців та не потребує періоду реабілітації.

Процедура біоревіталізації шкіри подібна на мезотерапію,  але  при її проведенні використовують виключно чисту гіалуронову кислоту без усіляких добавок.

Редермалізація

     Редермалізація –новий ін’єкційний метод омолодження Вашої шкіри. Для її проведення використовується препарат Гіалуаль (Hyalual®), який діє на всі механізми старіння шкіри і забезпечує сильний комплексний ефект проти старіння Вашої шкіри.

    Препарат вводиться по анатомічних векторах натягування шкіри в середній шар шкіри на глибину 1-2 міліметри. Ефект від комбінації двох діючих речовин (гіалуронова та янтарна кислоти) дозволяє відновити попередній здоровий колір, покращити рельєф та тонус шкіри, зменшити глибину залягання та величину зморшок, висвітити пігментні плями.

    Переваги редермалізації над іншими методами — це профілактика старіння шкіри, сильний антиоксидантний і відновлювальний ефект, захист обличчя від фізичних (холод, жара) та хімічних факторів, важких психоемоційних переживань та стресів.