«ТРЕНУЙСЯ З НАЙКРАЩИМИ»


 

Аквафітнес

( тренер Ольга Оразбаєва)  

Аквафітнес по праву можна назвати універсальним видом спорту. Він практично не має обмежень за віком, рівнем фізичної підготовки, станом здоров'я і т.п. Завдяки легкості тіла у воді, ним можуть займатися всі бажаючі, отримуючи при цьому колосальне задоволення і користь не тільки від вправ, але і від знаходження в нашому природному середовищі - водному.

1. Прискорюється метаболізм.

2. Стрімко спалюється зайвий жир.

3. Тіло набуває рельєфності.

4. Шкіра набуває тонусу.

5. Аквафітнес сприяє спокою і врівноваженості нервової системи.

6. Ідеальна фігура досягається швидше, оскільки опір води сильніший, ніж повітряний - м'язи напружуються більше, ніж на суші.

7. Аквааеробіка помітно зменшує ризик захворювань серцево-судинної системи.

8. Поліпшення сну - вода покращує кровоток, змінює температуру тіла, тонізує м'язи і розслабляє.

9. Навантаження відчуваються менше - після аквафітнесу, як правило, немає крепатури.

Графік: Cр.,Пт.- 19.00

Вартість: 1-60 грн, пакет із 8 - 400 грн.

( тренер Софія Хемій) 

Графік : Вт.,Чт.- 19.00 ( вартість 1 - 60 грн, пакет із 8 - 480 грн)

               Вт.,Чт. - 20.00 ( вартість 1 - 60 грн, пакет із 8 - 400 грн)

Заняття відбуваються у Великій чаші басейну.

Функціональне тренування

Функціональне тренування - це певна послідовність вправ, які виконуються з вагою власного тіла або ж з допомогою спеціального устаткування. В результаті ви отримаєте чудову поставу, зробите своє тіло більш витривалим та гнучким. І звичайно, функціональне тренування - це один із найефективніших способів схуднення!

Тренер Качур Любомира

Графік : Пн.,Ср.,Пт. - 10.00 та 11.00 (по домовленості)  (зал 2) ;

               Вт,Чт. - 19.00  ( зал 2) 

                Сб. - 11.00 (зал 2)

Вартість: пробне заняття - 60 грн., 8 занять - 400 грн.

Belly Dance

Тренер Кобрин Оксана

Східний танець(танець живота). Розвиває гнучкість , пластику тіла та правильну поставу. Покращує настрій та допомагає звільнитись від невисловлених емоцій. Ви станете більш привабливою, жіночною та впевненою в собі. (Стартовий рівень підготовки не має значення.)

Графік:  Пн.Ср. - 18.30 ( зал 1)

Вартість : 1 пробне - 60 грн. пакет із 8 занять - 280 грн.

                     

 


 

Step аеробіка 

Тренер Оразбаєва Ольга 

Step аеробіка – це інтенсивна ритмічна гімнастика з використанням підставки (степ-платформи), яка імітує сходинку. Аеробіка, звана також ритмічною гімнастикою, являє собою комплекс спеціальних вправ, які виконуються під динамічну музику, що допомагає контролювати ритм їх виконання. Відмінною рисою степ-аеробіки є використання спеціальної платформи, висоту якої можна регулювати залежно від індивідуальних особливостей тих, хто тренується. У ритмі музики виконуються підйоми і опускання зі степ-платформи, які поєднуються із звичайними танцювальними рухами. 
Заняття степ-аеробікою покращують фігуру, зокрема форми стегон, гомілок і сідниць. Степ-аеробіка зміцнює серцево-судинну, дихальну, нервову і м'язову системи, нормалізується артеріальний тиск, поліпшується функціональність вестибулярного апарату. 

Графік: Пн,Пт.. - 19.00 ( зал 2)

Варість: пробне заняття - 60 грн, пакет із 8 занять - 320 грн.

Йога

Тренер Семенчин Розалія

Вчення йоги багатогранне.Це влада над тілом та фізичною природою людини. Правильне осягнення йоги наділяє людину міцним здоров'ям та продовжує життя, надає нові сили та можливості. 

Для занять йоги краще підбирати зручний одяг. Він має бути вироблений із натуральних тканин, та таким, щоб не заважав займатися та не відволікав від Головного процесу пізнання.

Пропускати заняття не варто, адже кожне тренування - це вивчення нового елементу. Без базових та відпрацьованих знань буде важко крокувати до наступного рівня.

Старанне відвідування та пізнання цієї філософії подарує спокій. Відчуття гармонії між зовнішнім та внутрішнім. Крім того, ви отримаєте прекрасне, підтягнуте тіло та чудово розвинуті м'язи.

Графік: Вт,Чт.. - 9.00 ( зал 1 ),

             Пн. -10.00 (зал 1)

            Ср.,Пт.-19.30 (зал 1 )

Варість: пробне заняття - 60 грн, пакет із 8 занять - 360 грн.

Stretching 

тренер Анна Величкович

Це комплекс вправ на розвиток гнучкості у суглобах та розтягнення м'язів в поєднанні з правильним диханням і розслабленням. Стретчинг або розтяжка – це комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості. 
Стретчинг широко застосовується в оздоровчих цілях і в якості реабілітаційної програми після різних травм. Заняття стретчингом допоможуть:
- розвинути гнучкість
- підвищити еластичність і тонус м'язів; 
- збільшити постачання м'язів киснем і живильними речовинами;
- дозволити м'язам швидше відновлюватися після навантажень; 
-запобігти такі пошкодження, як розтягування м'язів, сухожиль і зв'язок.
- з легкістю сідати на будь який ШПАГАТ.

Графік :  Вт,Чт. - 20.00 (зал 1)

Варістьпробне заняття - 60 грн., 8 занять - 320 грн.

Tabata ( на разі не проводиться)

тренер Любомира Качур

 

Tabata - 20 секунд виконання вправи в найшвидшому темпі чергуються з 10 секундами відпочинку протягом 4 хвилин.

Виконувати вправи потрібно настільки інтенсивно, наскільки це можливо. Важливо зберігати рівень інтенсивності й не втратити температури тіла. М'язи повинні бути завжди гарячими.

Найкращими вправами для Табата-тренувань є комплексні вправи. Важливо щоб вправа задіяла якомога більше груп м'язів: присідання, випади, прес, стрибки на місці з напівприсіданнями, велотренажер, бігова доріжка.

Графік :

               Сб. -11.00 (зал 1) 

Вартість : 1 пробне - 60 грн. пакет із 8 занять - 400 грн.

Пілатес ( на разі не провоиться) 

тренер Марія Стець

Назва гімнастики походить від імені її творця — Джозефа Пілатеса. Він вирішив створити комплекс вправ, який би змусив працювати м’язи спини і допоміг зміцнити хребет. Вийшла система,яка відмінно зміцнює не тільки опорно-руховий апарат, але і всі внутрішні органи людини.

Пілатес передбачає невпинне виконання всього комплексу вправ в повільному темпі. При виконанні вправ працюють одночасно кілька груп м’язів, що дозволяє надати їм більше пружності, гнучкості й еластичності. 

В першу чергу, такі тренування підходять людям, які нещодавно були травмовані, особливо якщо був ушкоджений хребет або будь-яка інша частина опорно-рухового апарату. Крім того, подібні вправи будуть корисні всім, хто працює в офісі і змушений подовгу сидіти. Пілатес допомагає позбавитися від болю в будь-якому відділі спини.

Величезна користь цього комплексу для жінок, адже він допомагає зміцнити м’язи преса, тазу і поперечні м’язи. Ці вправи просто необхідні після пологів, так як допомагають швидше відновитися, позбутися від неприємних відчуттів в спині і привести фігуру в порядок. Корисний пілатес і при вагітності.

Пілатес можна рекомендувати тим, хто хоче позбутися від хронічного стресу. Це відмінний засіб, щоб привести в порядок почуття.

Крім усього перерахованого вище, пілатес допомагає сформувати правильну поставу і отримати гарну граціозну ходу. Цей результат досягається завдяки тренуванні координації рухів, вміння володіти своїм тілом, правильного розслаблення і концентрації. Пілатес працює не тільки з тілом людини, але і з його емоційним станом.

Графік: Ср,Пт.. - 11.00 ( зал 1)

              Вт.,Пт. - 18.00 ( зал 3)

Варість: пробне заняття - 60 грн, пакет із 8 занять - 400 грн.

Шейпінг ( на разі не проводиться)

тренер Марія Стець 

Шейпінг- передбачає ритмічну гімнастику, тобто активні навантаження на кожну групу м’язів, ефект від яких досягається саме за рахунок ретельного опрацювання всіх ділянок (заняття проходять під ритмічну музику). Подібні заняття допомагають не тільки скинути зайву вагу, але і підтягнути тіло, омолодити і оздоровити організм. Відразу варто відзначити, що основною метою шейпінгу є не коректування фігури, а певний спосіб життя, який дозволить підтримувати своє тіло у відмінному стані постійно. Заняття поєднують в собі інтенсивне циклічне навантаження на всі групи м’язів, що у поєднанні з дотриманням рекомендованого режиму харчування обов’язково допоможе скинути зайві кілограми, а після – підтримувати отриманий результат.

Графік : Пн., Чт.-11.00 ( зал 2)

Варість: пробне заняття - 60 грн., 8 занять - 400 грн.

GPT фітнес 

( фітнес для підлітків)

тренер Любомира Качур

Які переваги  тренувань для дітей?

Збільшення м’язової сили і витривалості.
Захист м’язів і суглобів дитини від травм.
Підвищення витривалості.
Зміцнення кісток.
Забезпечення нормального кров’яного тиску і рівня холестерину.
Підвищення метаболізму.
Збереження нормальної ваги.
Підвищення почуття власної гідності і самооцінки у дитини.

Графік : Вт-11.00, Чт. - 11.00 ( зал 1)

                Сб. - 10.00

Варість: пробне заняття - 60 грн., пакет із 8 - 320 грн

Ballet junior ( 3-6 р.) ( на разі не проводиться)

тренер Наталія Баюрчак

Заняття балетом для дітей нададуть чудову можливість закласти основи для повноцінного розвитку дитячого тіла, забезпечать дитині правильну поставу, зроблять її рухи пластичними і скоординованими. Більше того, заняття хореографією сприяють формуванню правильних естетичних смаків, музичності і хороших манер.

 

Графік : Вт.,Чт.- 18.00  ( зал 1)

Варість: пробне заняття - 60 грн, пакет із 8 - 280 грн

 

Ballet junior ( 7-11 р.) 

Графік : Вт.,Чт.- 19.00  ( зал 1)

Варість: пробне заняття - 60 грн, пакет із 8 - 320 грн

BreakDance ( на разі не проводиться)

( тренер Василь Вовк)


Брейк-данс - це вражаючий вуличний танець, який прийшов до нас з Нью-Йорка 60-х. 
Танцюристи break dance мають чудову фізичну форму, так як виконання складних акробатичних рухів вимагає особливої ​​підготовки. Бі-бої (так себе називають себе танцюристи) розвивають силу і гнучкість тіла, відчуття рівноваги і витривалість.


Графік: Пн. - 15.00, Сб.-13.00

Вартість: пробне заняття - 60 грн, пакет із 8 -300 грн.

Дзюдо ( на разі не проводиться)

(тренер Гнидка Ольга) 

 Дзюдо -  це універсальний метод фізичного розвитку та виховання особистості. Це поєднання древнього бойового мистецтва, сучасних спортивних прийомів і філософії постійного самовдосконалення. Принципи дзюдо можна застосовувати не тільки для фізичного розвитку, але і для багатьох інших аспектів життя.

Дзюдо, як жоден з інших видів спорту, розвиває такі якості, як:

-координація рухів;-силу;-швидкість;-витривалість;-гнучкість і пластику;-пам'ять;-аналітичне мислення.

Займаючись дзюдо, ваша дитина навчиться:

-завзятості;

-вмінню протистояти труднощам;

-вмінню долати перешкоди.

Графік :  Ср., Пт. - 14.30 ( вік 7-9 років)

               Ср.,Пт. - 16.00 ( вік 10-12 років)

Вартість: 1 - 60, пакет із 8 -

Хортинг ( на разі не проводиться)

тренер Демчук Сергій

Хортинг - вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки якбойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки,самовдосконалення,морального,духовного та культуного виховання,наближення до українських традицій.

Основна мета хортингу- популяризація та підвищення ролі фізичної культуриіспорту, патріотичне виховання,залучення дітей та юнацтва до здорового способу життя, виховання особистості в дусі добропорядності,патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Графік : 4-5 років - Вт.,Пт.- 18.00, Сб.- 11.00

             6-7 років - Вт.,Пт. - 13.00, Сб.- 12.00

            8-9 років Вт.,Пт. - 15.00,Сб. 13.30

           10-15 років Вт.,Пт. - 16.30, Сб.-15.00 ( зал 2) 

Варість: 200грн/12 занять.

 

Зустрічаємося в "Акваторії"