«ТРЕНУЙСЯ З НАЙКРАЩИМИ»


 

Функціональне тренування

Функціональне тренування - це певна послідовність вправ, які виконуються з вагою власного тіла або ж з допомогою спеціального устаткування. В результаті ви отримаєте чудову поставу, зробите своє тіло більш витривалим та гнучким. І звичайно, функціональне тренування - це один із найефективніших способів схуднення!

Тренер Качур Любомира

Графік : Пн.-Ср.-Пт. - 10.00 та 11.00;

               Вт.,Пт. - 19.00  ( зал 2) 

Вартість: пробне заняття - 60 грн., 8 занять - 400 грн.

GymFit

Тренери Ольга Оразбаєва, Софія Хемій

GymFit (групові кругові заняття з тренером в тренажерному залі) - це особливе поєднання двох видів навантаження: силового та аеробного.Такі високоінтенсивні заняття - це ефективний метод боротьби із зайвими кілограмами. Кругові тренування допомагають прискорити обмін речовин, а також розвивають серцево-судинну та м'язову витривалість.

Графік : Пн-Ср-Пт. - 10.00 ( Тренер Ольга зал 3)

               Пн., Сб.- 20.00 ( Тренер Ольга зал 2)

                Чт. - 19.00 ( Тренер Ольга зал 2) 

                                     та

                Вт.- 17.30 (Тренер Софія зал 3)

                Чт.- 17.30 ( Тренер Софія зал 2)

Вартість:  пробне заняття - 60 грн., 8 занять - 280 грн.

Фітнес

Тренер Ольга Оразбаєва

Фітнес - система оздоровчих заходів спрямована на тренування всіх м'язів в залежності від поставлених цілей. Фітнес дозволяє зробити тіло пружним, фігуру більш гарною. Фітнес допомагає впоратися з різними захворюваннями опорно-рухового апарату, швидко відновитися після травм хребта. Фітнес включає в себе індивідуальний підбір вправ і дієти. Основа тренувань у фітнесі - ритмічна гімнастика. 

Графік: Вт.,Чт.- 10.00 ( зал 2)

Вартість:  пробне заняття - 60 грн., 8 занять - 320 грн

Йога

Тренер Пелехач Оксана

Практика йоги містить в собі роботу з тілом і націлена на розвиток сили,гнучкості і розслаблення.Через свідомий рух та постійний контроль дихання відбувається сильний терапевтичний вплив на роботу опорно-рухового апарату та шлунково-кишкового тракту. Стабілізується робота центральної нервової системи, покращується самопочуття в цілому.

Графік : Суша - Вт.,Чт. - 9.30 та 19.00 (зал 1)

               Аквайога - Вт.,Чт. - 20.00. ( малий басейн)

Вартість: СУША- пробне заняття 60 грн., 8 занять - 360 грн.

                 АКВАЙОГА - пробне заняття 60 грн., 8 занять - 480 грн.

                ПАКЕТ ВОДА+СУША - 600 грн.

Йога start

тренер Євгенія Картушова


Йога start -ідеально для початківців. Вправи підібрані з урахуванням відсутності досвіду у тих, хто займається. Основу тренувального процесу становить подбудова базових асан і послідовностей.
Основне завдання практики - відбудувати асани, зміцнити м'язово-сухожильні комплекси опорно-рухового апарату, відновити і пропрацювати м'язовий корсет хребта, розвинути гнучкість і гармонійно зміцнити всі групи м'язів.

Графік : Вт.,Чт. - 17.30


 

Belly Dance

Тренер Кобрин Оксана

Східний танець(танець живота). Розвиває гнучкість , пластику тіла та правильну поставу. Покращує настрій та допомагає звільнитись від невисловлених емоцій. Ви станете більш привабливою, жіночною та впевненою в собі. (Стартовий рівень підготовки не має значення.)

Графік: Вт.,Чт.- 10.30

              Пн.Ср. - 18.30 ( зал 1)

Вартість:  пробне заняття - 60 грн., 8 занять - 280 грн.

                     

 


 

Step аеробіка 

Тренер Кулибанич Ольга

Step аеробіка – це інтенсивна ритмічна гімнастика з використанням підставки (степ-платформи), яка імітує сходинку. Аеробіка, звана також ритмічною гімнастикою, являє собою комплекс спеціальних вправ, які виконуються під динамічну музику, що допомагає контролювати ритм їх виконання. Відмінною рисою степ-аеробіки є використання спеціальної платформи, висоту якої можна регулювати залежно від індивідуальних особливостей тих, хто тренується. У ритмі музики виконуються підйоми і опускання зі степ-платформи, які поєднуються із звичайними танцювальними рухами. 
Заняття степ-аеробікою покращують фігуру, зокрема форми стегон, гомілок і сідниць. Степ-аеробіка зміцнює серцево-судинну, дихальну, нервову і м'язову системи, нормалізується артеріальний тиск, поліпшується функціональність вестибулярного апарату. 

Графік : Пн.-Сб. 9.00 ( зал 2)

Вартість : пробне заняття - 60 грн., 8 занять- 400 грн.

Тай-бо

тренер Кулибанич Ольга 

Тай-бо - це сучасний напрям у фітнесі, високо інтенсивна програма, що включає в себе рухи і прийоми з таких видів спорту як бокс, тхеквондо, карате, змішані з базовими аеробними кроками і доповнені класичними силовими вправами. Тай-бо - це заняття, яке вчить людину, як керувати своїм тілом.

Тай-бо - це програма, яка поєднує в собі найкраще з різних бойових дисциплін, що робить тіло міцним, підтягнутим і красивим. Тай-бо - це поєднання самоконтролю, притаманного бойовим мистецтвам, зосередженості, реакції і сили, що відрізняють бокс, а так само поєднання ритму, притаманного танцям.

Графік: Пн.,Ср.Сб.- 19.00 ( зал 2) 

Вартість : пробне заняття - 60 грн., 8 занять- 400 грн.

Stretching junior ( 8-16р.)

тренер Наталія Баюрчак

Це комплекс вправ на розвиток гнучкості у суглобах та розтягнення м'язів в поєднанні з правильним диханням і розслабленням. Для кожного етапу розвитку дитини передбачені різні вправи.

Графік : Пн.,Ср. - 19.30 ( зал 1)

Варістьпробне заняття - 60 грн., 8 занять - 280 грн.

Ballet junior ( 5-8 р.)

тренер Наталія Баюрчак

Заняття балетом для дітей нададуть чудову можливість закласти основи для повноцінного розвитку дитячого тіла, забезпечать дитині правильну поставу, зробити його руху пластичними і скоординованими. Більше того, заняття хореографією сприяють формуванню правильних естетичних смаків, музичності і хороших манер.

Графік : Ср.,Пт.- 17.30 ( зал 1) 

Хортинг

тренер Демчук Сергій

Хортинг - вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки якбойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки,самовдосконалення,морального,духовного та культуного виховання,наближення до українських традицій.

Основна мета хортингу- популяризація та підвищення ролі фізичної культуриіспорту, патріотичне виховання,залучення дітей та юнацтва до здорового способу життя, виховання особистості в дусі добропорядності,патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Графік : 4-5 років - Вт.,Пт.- 18.00, Сб.- 11.00

             6-7 років - Вт.,Пт. - 13.00, Сб.- 12.00

            8-9 років Вт.,Пт. - 15.00,Сб. 13.30

           10-15 років Вт.,Пт. - 16.30, Сб.-15.00 ( зал 2) 

Варість: 200грн/12 занять.

 

Зустрічаємося в "Акваторії"