«ТРЕНУЙСЯ З НАЙКРАЩИМИ»


Команда тренерів , інструкторів та клієнтів «Акваторії» поповнилася новими зірками:

Окана Кобрин- володар титулу «Людина року 2016» в номінації «Тренер-відкриття року»

Групові заняття з східних танців з дітками різних вікових категорій.

Інформація за телефоном: 066-713-84-93

Belly Dance

Східний танець(танець живота). Розвиває гнучкість , пластику тіла та правильну поставу. Покращує настрій та допомагає звільнитись від невисловлених емоцій. Ви станете більш привабливою, жіночною та впевненою в собі. (Стартовий рівень підготовки не має значення. )

Тренер Кобрин Оксана

 

Запис за телефонами :

        (095) 5879933,
        (096) 5879933


 

Як змусити дитину виконувати фізичні вправи? 

Як привчити її до систематичних занять спортом ?

Відповідь є: це має бути весело і цікаво, незвично і  корисно.

Саме таким є стретчинг.
Стретчинг — фітнес для дітей, а саме вправи на розтягування різних груп м'язів,але родзинкою є форма проведення таких занять.
 

Навчіть маленьких непосид витрачати свою бурхливу енергію з найбільшою

користю для них самих.

Запрошуємо у групу  "Aquatoria-STRETCHING".

Запис за телефонами :(095) 5879933, (096) 5879933

Лікувальна йога:

* відновлює природнє положення хребта;

* ефективно знімає болі спини;

* виправляє різноманітні недоліки кістково-м'язової системи;

* знімає спазми в м'язах, збільшує їхню силу та тонус;

* забезпечує живлення всіх внутрішніх органів та систем організму людини. Очищає його від шлаків та токсинів;

* допомагає здобути впевненість та витривалість, підвищує адапцію до несприятливих факторів, подій і навколишнього серредовища.

Запис та додаткова інформація за телефонами: 0964577681, 0505149838.

ЩО ТАКЕ СПІН БАЙК?

Що це за спорт і чому обов'язково варто побувати на такому тренуванні та спробувати самому – можна дізнатися в спортивно – оздоровчому комплексі «Акваторія».

Спін байк – це велотренажер для ефективного групового кардіотренування під керівництвом тренера. Тренер задає темп і вся група крутить педалі, при такому інтенсивному навантаженні, напружуються всі м'язи тіла, особливо м'язи ніг. Спін байк розвантажує суглоби і сприяє схудненню. І звичайно ж, в процесі активно беруть участь м'язи стегон, це важливо для жінок, які бажають позбутися целюліту. Заняття спін байк аеробікою проводяться в декількох варіантах. Ви можете просто без зайвого напруження крутити педалі в своє задоволення, а можете займатися за посиленою програмою, сидячи або стоячи на велотренажері. Тренер виставляє різні рівні опору, а ви крутите педалі з певною швидкістю. Максимального навантаження домагаються, займаючись стоячи на тренажері з розставленими широко руками.

Однак, актуальним залишається питання диференційованого підходу при виборі індивідуальної програми з велотренування для людей із захворюваннями серцево - судинної системи.

Нашими тренерами буде запропоновано спеціально розроблену схему реабілітаційних програм для формування та підтримування як поступової так і стійкої адаптації серцево-судинної системи до фізичних навантажень. Використання для профілактики таких захворювань індивідуально підібраних форм фізичного навантаження на заняттях спін байк аеробікою сприяє  формуванню дострокової, а згодом і стійкої адаптації систем організму до навантаження та розвитку колатерального кровообігу, що може формувати стійку адекватну відповідь організму на різні види навантаження, які зустрічаються у повсякденному житті, що, в свою чергу, сприятиме зменшенню об′єму медикаментозної терапії. Загалом все це призводить до збільшення толерантності організму до фізичних навантажень, фізичної працездатності та покращання якості життя загалом.

Незабаром в нашому комплексі відкривається зал для занять на спін байках. Розпочато запис у групи за рівнем підготовки: І рівень складності – «старт»; ІІ рівень складності – «спорт»; ІІІ рівень складності – «профі»; IV рівень – «кардіореабілітація».

Якщо вам цікаво, то ми раді вітати Вас у нас на тренуваннях.

 

Зустрічаємося в "Акваторії"