Спортивно-оздоровчий комплекс сімейного відпочинку «Акваторія»

пропонує вашій увазі різноманітні програми для проведення Дня народження вашого малюка. Враховуючи ваші побажання та фантазії, ми створимо унікальний проект індивідуального свята для дітей різного віку.

 

До ваших послуг:

* різноманітні казкові герої,

* кулінарні смаколики,

* музичний супровід,

* професійні ведучі.

 

Все неймовірне-цілком реально. Подаруйте своїй дитині незабутнє свято  разом з командою спортивно-оздоровчого комплексу "Акваторія"!!!

« Пірати Акваторії»

«Бувалий морський вовк, капітан піратського корабля, сходив усі моря і океани, пережив шторми і бурі, зібрав свої скарби і найкращу команду» – це герой вашого сина і сюжет його щоденних ігор та веселих вихідних, тоді найкращою пропозицією буде святкування дня народження  в піратському стилі разом з командою аніматорів «Акваторії».

Пошуки скарбів, командні ігри, водні естафети, аквагрим у стилі справжніх піратів Середземномор’я та перекус в тихій гавані «Аквакафе» зроблять цей день незабутнім для всіх учасників. А фото на згадку будуть ще довго вихоплювати з пам’яті яскраві моменти святкування у стінах нашого комплексу.

 Подаруйте дитині казку разом із «Акваторією».

День народження в стилі “Military”

Який хлопчик не любить гратися у війну?
І хто з них не хотів потрапити в справжню військову школу?  Тим паче у сьогоднішній ситуації, коли патріотичне виховання це модно, стильно, сучасно і вкрай необхідно.
Серед дівчаток теж чимало бажаючих  спробувати на собі роль військовослужбовця. 
Ми реалізували цю мрію і подарували можливість вступити до лав школи військово-патріотичного виховання "Акваторія-Хортинг".Спочатку діти пройшли навчання у воді, підкріпилися в польовій кухні . опісля їх очікували практичні заняття , на яких вони знайомляться зі зброєю, амуніцією. Пробували свої сили в тирі.

Ваша подія-наше створення.

День народження «Чарівниці Вінкс»

Від моменту появи на широких  екранах, серіал про молодих чарівниць Вінкс за короткий час набув неймовірної популярності серед дівчаток.

Феї Вінкс красиві, добрі і сучасні, кожна має свій неповторний характер і стиль. Саме це робить їх надзвичайно  близькими для  їх маленьких прихильниць!

Якщо ваша донечка в захваті від цього мультфільму, організуйте  з нею день народження в стилі чарівної країни Вінкс разом з командою аніматорів клубу «Акваторчик».

До програми святкування входить:

  •                 декорування приміщення в обраному для святкування стилі;
  •                 виготовлення елементів дрес – коду для учасників свята;
  •                 святкове меню ( на вибір клієнта);
  •                 зустріч гостей;
  •                привітання іменника;
  •                ігри в  басейні у супроводі тренера;
  •                аквагрим;
  •                цікаві конкурси та розваги.

Додаткові атрибути свята: повітряні кульки, торт на замовлення, фото та відео зйомка, тощо ( за бажанням клієнта).

Вартість свята включає в себе всі опції, обрані клієнтом, та вираховується під індивідуальне замовлення.

З питань організації

звертатися за телефонами:

0676871656 або 0950432490 (Богдана)