Новини

повернутись до усіх новин
2017-06-28

Дві іноземні+плавання. У Калуші щодня по 9 годин триває дитячий табір «Акваторія friends»

Дві іноземні+плавання. У Калуші щодня по 9 годин триває дитячий табір «Акваторія friends»

Упродовж 19-30 червня в спортивно-оздоровчому комплексі «Акваторія» (місто Калуш, вулиця Дзвонарська, 4) триває дитячий мовний табір. Учасниками табору стали 15 дітей віком від шести до 12-ти років. Мовний табір в «Акваторії» триває вже вчетверте.

Мета табору «Акваторія friends» — провести літо з користю, набути нових навичок, вдосконалити знання, вивчити іноземні мови, завести нові знайомства. Все це чекає дітей у таборі, який стартує кожних канікул.

Заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу Богдана Галайда запевнила:

«Ми максимально наповнюємо день цікавістю. Дітки проводять час у таборі з 9:00 до 18:00. «Акваторія» дбає про 4-разове харчування. Щодня учасники табору відвідують заняття в басейні з тренером, вивчають іноземні мови (тричі на тиждень — англійську, двічі — французьку), мають заняття в студіях: східного танцю, йоги для дітей і фітнесу. Таборяни беруть участь у майстер-класах з прикладного мистецтва, спортивних змаганнях, прогулянках. Також планується екскурсія на ферму компанії «Даноша».

На закриття табору «Акваторія» планує організувати пікнік. Минулих таборувань діти брали участь в пікніках в лісі та піжамних вечірках, а також проходили міні-курс з виживання на природі та освоювали туристичні навички.

Якщо у батьків та дітей буде бажання, мовний табір можуть продовжити до кінця літа. Телефони для довідок: +38 (067) 687-16-56; (095) 043-24-90.

Богдана Галайда акцентує:

"З дітками займаються талановиті працівники з творчим нахилом та професійною освітою. Працівники табору – енергійні та усміхнені люди, які виконують роботу з задоволенням та чудово проводять час з дітьми".

Для дітей віком від трьох до шести років «Акваторія» пропонує школу раннього розвитку «Акваторчик», заняття в якій проводять двічі на тиждень. Тут вивчають англійську мову та займаються прикладним мистецтвом. Планують також заняття з музичного мистецтва. З вересня буде більше груп та більш розширена програма.

Це не підготовка до школи, а можливість для дітей для всебічного розвитку, кажуть в «Акваторії».

Газета Вікна