Аквафітнес – система занять за методикою вправ у воді для зменшення ваги, що передбачає розучування та вдосконалення техніки виконання основних базових елементів класичної аеробіки у простих комбінаціях. Заняття також призначені для тренування м’язів ніг, пресу, верхнього плечового поясу. Передбачено використання професійного інвентарю.

Аквамама – комплекс вправ у воді для вагітних жінок. Призначений для покращення загального самопочуття, підняття тонусу, зміцнення м’язів спини. Обов’язковою є попередня консультація у лікаря – гінеколога.

Гідрокінезотерапія – високоефективний метод водної реабілітації, що дозволяє суттєво покращити результати основного лікування пацієнтів, що страждають від захворювань опорно – рухового апарату, ДЦП, ускладнень посттравматичного відновлення.

Тривалість занять: від 15хв на старті до 45 хв

Обов’язкова умова: попередня консультація тренера – реабілітолога з лікуючим спеціалістом, ознайомлення з анамнезом 

Тренажерний зал. Досвідчені, кваліфіковані тренери та професійні найсучасніші тренажери від вітчизняного виробника Inter Atletika:

Тренажери на всі групи мязів;

Багатофункціональні тренажери;

Кардіозона (бігові доріжки, орбітреки, степи, горизонтальний та вертикальний велосипеди та гребний тренажер)

Фітнес програмиособливий вид аеробіки та система індивідуальних тренувань спрямовані головним чином на розвиток витривалості, гнучкості та координації тіла. Рекомендовано для жінок та чоловіків, які бажають швидко позбутися зайвих кілограмів, отримати красиве тіло, гарне самопочуття та хороший настрій. Комплекс вправ для роботи з власним тілом та додатковим спорядженням.

Хореографічні програми класичного та сучасного танцю – система виразних засобів хореографічного мистецтва, що базується на ретельній розробці різних рухів та позицій ніг, рук, корпусу та голови. Поєднання рухів класичного балету з елементами аеробіки, модерну чи джазу.

Студія східного танцю – ґрунтується на комбінацій базових рухів танцю живота та рухів інших частин тіла танцівниці. Розвиває гнучкість, пластику тіла та правильну поставу. Покращує настрій та допомагає звільнитися від невисловлених емоцій.