Аквамалюк – система занять для дітей віком від 4місяців до 3років. Призначена для навчання малюків основ плавання та пірнання. Сприяє зміцненню імунітету та загального самопочуття, складає основу раннього загартовування. Рекомендовано спеціалістами за відсутності явних протипоказань.

Тривалість заняття: від 15хв на старті до 45 хв

Види занять: індивідуальне з тренером, індивідуальне з батьками, спліт(парне) з батьками, групове до 6 пар «мама+малюк»; пакет з 5 чи з 10 занять.

Хореографічні програми класичного та сучасного танцю – система виразних засобів хореографічного мистецтва, що базується на ретельній розробці різних рухів та позицій ніг, рук, корпусу та голови. Поєднання рухів класичного балету з елементами аеробіки, модерну чи джазу.

Студія східного танцю – ґрунтується на комбінацій базових рухів танцю живота та рухів інших частин тіла танцівниці. Розвиває гнучкість, пластику тіла та правильну поставу. Покращує настрій та допомагає звільнитися від невисловлених емоцій.

Стретчинг – особливий вид аеробіки, спрямований головним чином на розтяжку м’язів тіла, розвиток гнучкості і еластичності. Займатися можна в будь якому віці, незалежно від рівня підготовки.

Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до традицій українського козацтва.

Гідрокінезотерапія – високоефективний метод водної реабілітації, що дозволяє суттєво покращити результати основного лікування пацієнтів, що страждають від захворювань опорно – рухового апарату, ДЦП, ускладнень посттравматичного відновлення.

 

Обов’язкова умова: попередня консультація тренера – реабілітолога з лікуючим спеціалістом, ознайомлення з анамнезом .