Правила відвідування масових заходів

 

 1. Дитина може відвідувати заходи  у відповідності до затвердженого графіку.
 2. Організатори залишають за собою право вносити зміни в розклад запропонованих заходів, їх початок та тривалість, але тільки в рамках програми. Про такі зміни організатори повідомляють батьків на офіційному сайті (aquatoria.if.ua) або будь – яким іншим способом тільки у випадку, коли це потребує залучення додаткових ресурсів з боку батьків (спеціальний одяг, інвентар тощо).
 3. Батьки погоджуються з тим, що від моменту підписання «заяви – згоди» та внесення відповідної оплати, у разі відмови ними від отримання послуг , а також не відвідування дитиною заходів в односторонньому порядку, кошти поверненню не підлягають. Організатори залишають за собою право запропонувати в такому випадку отримання  інших послуг  клубу на  зазначену суму, але не пізніше, ніж місяць з моменту підписання «заяви – згоди».
 4. Батьки зобов’язуються надати працівникам клубу достовірні дані про здоров’я, особливості поведінки та іншу конфіденційну інформацію (адресу проживання, контактні телефони батьків чи осіб, що їх замінюють) для комфортного та безпечного перебування  їхньої дитини в колективі та проведення запланованих заходів.
 5. Адміністрація клубу попереджає про ведення відеозйомки на території клубу з огляду на дотримання правил безпеки його клієнтів.
 6. Організатори повідомляють про те, що впродовж проведення усіх заходів в рамках програми буде вестися фотозйомка .
 7. Батьки повинні пояснити своїй дитині загальноприйняті правила поведінки в громадських місцях, в басейні, під час піших екскурсій та в дитячому колективі загалом.
 8. Батьки зобов’язуються забезпечити свою дитину на весь період перебування  в клубі змінним взуттям, комплектом необхідних засобів та одягу для занять з плавання, змінним комплектом нижньої білизни.
 9. Забороняється забирати дитину без попередження персоналу чи залишати дитину на заходах без погодження з персоналом, що їх проводить.
 10. Персоналу забороняється віддавати дитину третім особам окрім випадків, коли про це було очно попереджено працівників комплексу самими батьками.
 11. Батькам не рекомендується перебувати разом з дитиною під час проведення заходів у рамках програми.
 12. Усі учасники заходів зобов’язуються дбайливо та охайно ставитися до майна, обладнання та інвентарю комплексу чи інших місць перебування.
 13. Батьки несуть відповідальність за шкоду завдану їх дітьми третім особам та Клубу, а також за свої дії під час відвідування клубу.
 14. Організатори беруть на себе відповідальність за безпеку дітей під час заходів та вчасне прийняття необхідних мір у разі виникнення ситуацій, що можуть нести загрозу життю і здоров’ю дітей, але тільки у випадках, коли це не пов’язано з не наданням або  наданням недостовірної інформації з боку самих батьків щодо здоров’я та особливостей поведінки дитини.
 15. Грубе або систематичне порушення  правил поведінки  чи правил клубу  з боку дітей чи  батьків, образа честі та гідності персоналу чи інших учасників надає адміністрації право припинити надання відповідних послуг таким особам без виплати  грошової компенсації.